Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiből jöhetett a váladék és...

Kiből jöhetett a váladék és miért? Mitől lehet a szúró érzés? Hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés
A párommal 5 hónapos terhesek vagyunk. Mióta megvan a baba nem szexeltünk csak pár alkalommal. Normálisan felizgat, kívánom is a dolgot, de nem megy. Amikor beteszi szúró érzést érzek, mintha újra elvennék a szüzességem. Illetve egy büdi fehér váladék jelent meg a nemi szervén.

2022. nov. 8. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Az egyik probléma valószínűleg a hüvelyszárazság. Nem ritka ebben az esetben. Síkosítóval meg lehet oldani.
2022. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Az csoda, ha mindketten terhesek vagytok, főleg, ha egymástól, szerintem a nőgyógyászotok tud erre választ adni. Ha mégis férfi lenne, küld el urológushoz őt, amellett persze, hogy te is elmész orvoshoz.
2022. nov. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Ez a terhesek vagyunk nekem mindig vicces 😃

Na mindegy, a sikosító megoldás lehet, de erről orvossal beszélj mit ajánl stb.

A váladék meg vagy a sperma/előváladék, vagy esetleg neked van hüvely fertőzés, vagy neki valami, tehát mindenképp doki!

Mindkettőknek.

2022. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hüvelygomba🤔terhesen a hormonok, megváltozot ph miatt megeshet. Terhes csak Te vagy😊.
2022. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Sikosito??????

Kètem hölgyek az mègis miota jò "büdi fehèr vàladèk"ra?

Èn csak tippelni tudok mert nem vagyok orvos, de szerintem gomba. Menyetek vele orvoshoz. Mert mind ketötöknek van. Mivel nemi èletet èltek.

2022. nov. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen én is gondoltam rá, viszont egyáltalán nincsen semmi tünetem. Már volt ilyen fertőzésem, de akkor viszketett, szúrt a szexnél (mintha vagdosnának). Most semmi ilyesmi nincs. Amint tudok természetesen elmegyek orvoshoz is.

2022. nov. 11. 05:18
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerontem kilyukadt a gyerek ey belőle. Most ez a kérdés tényleg komoly?
2022. nov. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

5#

A sikosito az fájdalmas behatolásra lett írva mivel valószínű száraz a hüvely.

Olvass már mielőtt háborogsz.

2022. nov. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Mindenképpen orvos! Ha fertőzés az a babára is veszélyes lehet.
2022. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem hàborog, rajtad kivűl. Dràga 😉
2022. nov. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!