Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megvonasos verzes helyett...

Megvonasos verzes helyett barnas folyas. Kezdjek aggodni?..

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mar tobb mint 1,5eve szedek fogamzasgatlot, altalaban a 2-3.napon mindig rendszerint meg is jott a verzesem a mentes heten. Tudni kell hogy nekem a fogamzasgatlo mellett is mindig eros verzesem volt.

2honappal ezelotti mentruaciomnal tapasztaltam hogy szinte vegig csak barnas folyasom volt , de mult honapban megint eros verzesem.

A parommal megszakitassal is vedekezunk a gyogyszer mellett mindig nagyon figyelunk. A gyogyszert rendesen szedtem kihagyas nelkul

Most viszont mar az 5.mentes mapon vagyok. Tegnap azt hittem vegre megjott mert volt egy halvany rozsaszin, barnas folyasom

Mara viszont tovabbra se erosodott semmi soot..

Kezdjek aggodni?.. valakinek hasonlo tapasztalata?

Elore is koszonom a valaszokat



2022. nov. 9. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Ha szedsz gyógyszert, minek a megszakításos? Azt ugye tudod, hogy az ondó előváladékától is simán lehetnél terhes!

A barnázás pedig azt jelenti, hogy kicsit besokalt a szervezeted a gyógyszertől. Én is így voltam vele, mint ahogy te. Vagy gyógyszert váltasz, vagy nem szeded, de akkor óvszerrel védekezzetek, ne pedig a kőkorszaki megszakításossal.

2022. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tisztaban vagyok vele, hogy attol is lehet teherbe esni!

Azert alkalmazunk megszakitast is mellette mert en igy erzem komfortosnak es 100%ban biztonsagosnak.

Mindenkeppen valtanom kene gyogyszert, vagy idovel visszaall a helyzet a regire?

Nem szivesen valtanek gyogyszert mivel ez hala eg be valt es semmilyen mellekhatast nem tapasztaltam.

2022. nov. 9. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Első vagyok. Pont a barnázás a mellékhatása. 1.5 év után besokallt a szervezeted ahogy fentebb írtam. Szerintem menj el nődokihoz.
2022. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak egy het mulva tudtak idopontot adni. Mindenkepp elmegyek de szerettem volna tudni mas velemenyet is hatha nyugtat kicsit

Ertem hogy lehet mellekhatasa, de nekem ez most a mentes heten van mikor tenylegesen megkellett volna jonnie. :/

2022. nov. 9. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyes és hármas vagyok ismét: ertem hogy miről beszélsz, mondom uez volt nekem is. Verzés helyett barnázás van. Válts gyógyszert.
2022. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remelem tenyleg csak ennyi lesz a hatterben. Megnyugtatott amiket irtal, aztan ma delutanra a barnazas is elmult.. tartott egy napig es kezdek nagyon idegeskedni. Bar nem sok esely van ra szinte semennyi , de ha 1 az 1milliohoz az eselye is a terhessegnek en mar most lelkileg kivagyok.. Meg egy het mire az orvos fogad..
2022. nov. 10. 00:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismét én: nem lesz semmi baj! 🙂
2022. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal. elmondtam neki a panaszokat, hogy hetfon csinaltam egy tetszet az egyertelmuen negativ volt stb. Megvizsgalt. Azt mondta ott vannak szepen a tuszok de nem latna hogy lennenek cisztaim, a terhesseeg kizart mert nagyon vekony a nyalkahartyam, mindent rendbe talalt azt mondta a konkret okat annak hogy nem jott meg sajnos nem tudja megmondani, de valoszinuleg egyszeruen mivel regota szedem a gyogyszert ezert nem mindig vastagodik meg kelloen a nyalkahartyam, es igy nem vallik le. De ha egy minimalis barna folyas is jelentkezik akar csak a wc papiron is azt mar tekinthetem a mentsruacionak akkor minden rendben. Es valoszinuleg meg lesz majd ilyen ha megvastagodik levallik ha nem nem. De szedjem tovabb a gyogszsrt mert nincs baj🤷‍♀️ nem tudom oszinten hulyen hangzik hogy hol megjon kb hol nem szerintem ez sehol se normalis de probalom elnyomni ezeket a gondolatokat es bizni a doktorurban . Jah es mindezert elkertek 30ezret szoval vicc
2022. nov. 17. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!