Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell majd magammal vinnem...

Mit kell majd magammal vinnem a Vásárhelyi kórházba?

Figyelt kérdés

Abortusz előtt állok. Reggel megyek és majd 4kor engednek haza. Mit vigyek magammal? Törülközőt is tegyek oda? Illetve mi történik majd a magzattal miután eltávolítják, mit csinálnak vele?

Mire számíthatok abortusz után?



2022. nov. 12. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Köntös,törölköző,tusfürdő,evőeszköz mert ott nem biztos hogy adnak,szendvics ha nem jönne be az ebéd ott,ásványvíz vagy üdítő,pohár ha abból akarsz inni,hálóing bár ott kéne hogy adjanak de azért vigyél.

Kiszedik a magzatot majd vizsgálatra küldik mondjuk nekem missed ab volt tehát muszáj volt(én nem akartam) és elküldték szövettanra.

Pihenni kell utána amennyit csak tudsz és vérezgetés van úgyhogy legyen mindig betét a bugyiba.Meg kell jöjjön a menzeszednek 4-5 hét múlva.Majd kontroll is lesz 2-3 hét múlva a műtét után.

2022. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Ja az altatás után mikor felébredsz lehet hányingered lesz,nekem volt és adnak hányinger csillapító gyógyszert a nővérek csak szólni kell.

Oldalt kell feküdni 2 órán át és nem lehet párna a fej alatt,nálam így volt.Kényelmetlen de utána mikor már felkelhetsz nem fáj semmi és egész jól vagy.Csinálnak hasi ultrahangot mielőtt hazaengednének és megkapod a papírt a beavatkozásról.Vércsoport papírod van?Anélkül nem műtenek mert nekik muszáj tudni mi a te vércsoportod bármi baj esetén.Vérezgetéstől ne ijedj meg,ez normális.

#1

2022. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Kell még papucs, vatta, wv papír, ásványviz.
2022. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen van olyan papírom. Köszönöm a gyors választ.
2022. nov. 12. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Betét helyett tena pelenkát is megpróbálhatsz
2022. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!