Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos azt állítja nem, én...

Az orvos azt állítja nem, én meg érzem, hogy terhes vagyok, mit lehet ilyrnkor tenni?

Figyelt kérdés
Megultranhangozott, azt mondta nem vagyok terhes. Pedig az alhamban különböző féle rugdosó mozdulatok, érzem, ahogy a talpát végighúzza a baba, már mozgott majdnem a hasam akkorát rúgott... Van egy barna hosszú csík a hasamon, viszket, mivel nő.. Megyek megint orvoshoz, és félek, hogy megint azt mondja nem látja.

2022. nov. 14. 06:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Igen, le írta mindenki hogy mentális baj lehet és az okozza amit leírtál, illetve azt is leírta mindenki hogy kit keress: pszichiátert.
2022. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
2022. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
36%
Kár hogy bezárt az OPNI...
2022. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%

Nagy a baj, azt látom.

Van gyermeked vagy próbálkoztok?

Mert valami miatt kiváltja a pszichés dolgokat.

Mondjuk a doki arcára kíváncsi lettem volna 😂

Ha orvos megerősített abban, hogy nem vagy terhes, akkor felesleges bmilyen dokihoz menni. Mert nem tud segíteni.

És amúgy szerinted milyen idős terhes vagy? Vagy mióta érzed a "mozgást?"

Puszta kíváncsiság 🙂

2022. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
A linea negra megjelenését sok más dolog, pl. ösztrogén túltermelődés is okozhatja.
2022. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Figyi, kb. 6 hetes terhességet már a doki méhszájvizsgálattal is felismer, nemhogy ultrahanggal, és olyan korán még nem nő a has, nem rúg a baba stb. Sajnálom, ha szeretnél babát, és nem jön össze, de ez így tuti nem terhesség. Nincs olyan kezdő vagy pancser nődoki, aki egy kb. félidős terhességet ne látna meg ultrahangon, azt már egy laikus is észreveszi. Többen is leírták, létező jelenség az álterhesség, nő a has, fantommozgások, csomó más terhességi tünet, de baba nincs. Ha ezt elfogadod, vélhetően meg is szűnnek majd a tünetek.
2022. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
15%
Hee?😁
2022. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező ezt csak be képzeled mert gondolom nagyon szeretnél terhes lenni.Ez mentális betegség.
2022. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 1Léna ***** válasza:
10%

A terhességi teszt az otthoni felismerést szolgálja.

A nőgyógyászati vizsgálat erősítheti meg a teszt eredményét, laborvizsgálattal és ultrahanggal.

Ha nem bízol meg az eredményben, fordulj egy másik orvoshoz!

Hallottam már olyan esetről amikor a baba a méh hátsófalánál rejtőzködött és valóban nem volt elsőre látható. Ilyen esetben az idő múlásával a baba növekedésével később lesz látható, felismerhető. Ne félj ezért a vizsgálattól, mert azért kell visszamenni, hogy igazolja vagy cáfolja az álapotosság érzetedet. Másik orvoshoz még ezután is mehetsz.

Létezik fantom terhesség is ilyenkor a has felpuffadt és a bélmozgások nagyon hasonlítanak egy fejlődő baba mozgásához.

Nyugi! Az idegeskedés az nem segít! Ha babát vársz akkor a kettőtök érdekében jó ha nyugodt maradsz bármi is van, meg tudod oldani, ha akarod. Értékes vagy. Különleges, egyedi, megismételhetetlen.

2022. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
20%

Fú, biztos nagyon jó lepontozni mindenki válaszát troll.

Kérlek, ezt is majd 😉

2022. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!