Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki ért a méhnyaknyákhoz?

Aki ért a méhnyaknyákhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Annyit olvastam máe egy bizonyos nyúlós nyákról hogy az jelzi a termékenységet.. Viszont nekem olyan nincs...csak fehér krémes...ez baj?
2022. nov. 14. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
A hüvelyflórát sok minden befolyásolja, ebből adódóan a méhnyaknyák milyensége sem feltétlen lesz olyan, mint amit a tankönyvben írnak. Amúgy ha rendszeresen, tehát naponta, kétnaponta szexeltek védekezés nélkül, akkor az ondó bizonyos mértékben még ott van bent és az miatt a nyák állapota teljesen más lesz, ahogy a kettő keveredik.
2022. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Ha nincs akkor szerintem lehet nincs peteérésed vagy nem jól nézed. Ajánlom a youtube-on hormonmentes videóit és a hormonmentes.hu oldalt
2022. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Ez a nyák dolog egy "hülyeség".


Mindenhol azt olvasni, ha megjelenik a kocsonyás/tojásfehérjés nyák, azonnal ugorni kell "apára", mert akkor van peteérés.


Na hát nekem pl ez a nyák peteérés elött 2-6 nappal van. Mikor hogy. Gyerekek elött egyáltalán nem is volt. Mégis lett 2.


Barátnőmnek pl ovu után.


Szóval erre semmit ne alapozz

2022. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!