Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ahogy oregszem úgy "rosszabbod...

Ahogy oregszem úgy "rosszabbodik" a női dolgaim. Valamikor nem érzem meg hogy meg fog jönni valamikor minden bajom van. Legrosszabb a peteérés. Akkor több napig görcsöl a hasam,derekam S a petefeszekbe szokott bele szúrni. Valakinek van így?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is változott, de jó irányba. Tiniként kétrét görnyesztő görcseim voltak, ma már meg sem érzem.
2022. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont fordítva :)
2022. nov. 14. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is hasonlóan volt, kb 24-25 éves koromig egyáltalán nem fájt a menstruáció aztán megváltozott. Mondjuk még mindig szerencsésnek tartom magam mert csak pár havonta egyszer fáj úgy igazán, a legtöbbször még mindig rendben lemegy gond nélkül, de tud nagyon rossz is lenni néha. Remélem nem romlik tovább, mert ezzel még kibékülnék.
2022. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Menstruációval nekem sincs úgy bajom...nem mindig fáj stb

De a peteérés mostanában "brutális"

2022. nov. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!