Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A WTN ciklusbarátkrém, segítet...

Kérdezi kérdése:

A WTN ciklusbarátkrém, segített valakinek mensi előtti barnázást megszünteti?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtti barnázásra rendelnék wtn ciklusbarátkrémet. Mert tutira veszem, hogy progeszteron hiányom van. Szerintetek jó? S3gített valakinek?

2022. nov. 16. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én a krémmel mensi előtti 7 nap helyett 5 nappal kezdtem barnázni, de vérvétel igazolta, hogy olyan mértékű volt a hiány, hogy gyógyszerrel kellett pótolni, így a baba is megmaradt :) Mellé ittam még a palástfűteát is ciklus 2. felében. De alapvetően úgy gondolom, hogy vérvétel szükséges hozzá, mert nem mindegy, hogy mekkora a sárgatestelégtelenség mértéke. Barátnőmnek pl bőven jó volt a progeszteronja, mégis barnázott 2-3 nappal előtte :/
2022. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg pont kis labor eltérésem volt intenzív tünetekkel (akár egy hetes pecsételés + még egy hét menstruáció) és semmit sem segített :( a barátcserje sem
2022. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, és Neked így sikerült teherbe esni? Én még csak most megyek hormonokat nézetni, a pajzsmirigyemre már szedem a gyógyszert.
2022. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarok teherbe esni. Csak a tünetek miatt vizsgáltattam ki magam, mert ez már nagyon zavaró volt. Aztán jó sok kör után fogamzásgátló lett a vége.

Szerintem egyébként egyáltalán nem biztos, hogy akadály a teherbeesés. Csak akkor kezelni kell progeszteron pótlással.

2022. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így már értem, köszi. Engem is nagyon zavar ez az állapot. Lehet hülyeség,de ahhoz nem lehet köze, hogy vastag a méhnyálkahártya? Nekem legutóbb a 17. napon 13 mm volt. A progeszteront kiírta a nőgyógyász, ha elkezdünk próbálkozni, kezdjem használni.
2022. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is hasonlo problemam van, ket hetente verzek, es nem akarok teherbe esni, de nagyon zavar mar, a doki persze fogamzasgatlot irt fel..

en is nezegetem a baratcserjet es a kremet is, remelhetek toluk javulast?

2022. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így közvetlenül nem gondolom, hogy a vastag méhnyálkahátyával függ össze. Viszont az (is), hogy vastag, hormonális eltérésre utal. Tulajdonképpen mindkettőnek oka lehet a progeszteron hiányt/(ösztrogén dominancia) Ilyen irányba mennék első körben
2022. nov. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!