Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miért szükséges? Illetve...

Ez miért szükséges? Illetve mi lesz a "sorsa"?

Figyelt kérdés

Tegnap abortuszon estem át. A magzatot elküldték szövettanra. Ez miért fontos, mi történik ilyenkor? Ha el végezték, mit fognak vele végül csinálni?

Illetve miért nem vérzek egyáltalán , ez normális?


2022. nov. 16. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom miért volt erre szükség, de szövettant akkor vesznek ha valami kóros dologot sejtenek a magzatban. Szövetdarabot, vért , nedvet vesznek belőle és megvizsgálják, a magzatról te rendelkezel. Ha el szeretnéd temetni kötelesek kiadni, de ha csak megtekinteni szeretnéd arra is van lehetőség pszichológus segítsége mellett. Illetve őssejt kutatásra szoktak még felajánlást kérni, elveszik a magzatot és értékes "anyagokat" nyernek ki belőle kutatáshoz.
2022. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Első: ugye te sem gondolod komolyan, hogy egy első trimeszterben történt terhességmegszakítás után kikukázzák neked a darabokat?

Amit írsz, az 24. hét után érvényes maximum.


Kérdező: sima művi abortusznál nem végeznek szövettant. Missed ab-nál, inkomplett vetélésnél csinálnak, de akkor is csak annyit fogsz belőle megtudni, hogy valóban elhalt terhesség volt, ennyi.

2022. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem tudjuk hány hetes volt a magzat és mi volt az oka ,ezért írtam ezt. És de kikukázzák ha azért volt abortusz mert az anyára volt veszélyes de ugye ez se derül ki csak feltételezzük. De nem akartam az okokba bele turkálni nem a mi dolgunk.
2022. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
Ne foglalkozz vele. No problem :)
2022. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!