Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben hova menjek...

Debrecenben hova menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
A mellemben mintha éreznék egy csomót. Nem vagyok benne biztos, de az ilyet nyilván jobb kivizsgálni. Csak az a baj hogy nem tudom hova kéne mennem, mit kéne mondanom. Valaki nem tudná leírni hogy pontosan mit csináljak? Kicsit félek, és nincs akitől megkérdezzem. (magán nőgyógyászhoz nem szeretnék menni)

2022. nov. 20. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyászhoz.
2022. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen felesleges a nőgyógyász, a háziorvosod ad beutalót mammográfiára.
2022. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kenézy Emlőcentrum. De telefonon kb lehetetlen időpontot kapni a legtöbb debreceni osztályra, nem szeretik felvenni a telefont. :D Én személyesen tapasztaltam a Klinikán olyat is, hogy a betegeket felvevő recepciós egyszerre volt telefonos ügyfélszolgálat és sebkötöző is a rendelőben. Telefon percenként csöngött, de nem vette fel, mert nem volt ideje. :D


Magánban pl. Echo Egészségközpont, vagy Dr. Sebő Éva magánrendelése.

2022. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 21. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!