Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kemény az alhasam.Terhes lehetek?

Kemény az alhasam.Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A barátommal mindig használunk óvszert.

Viszont észrevettem, hogy ma megkeményedett az alhasam. Lehet csak felpuffadtam valamitől amit ettem (remélem, hogy csak emiatt), de biztosra szeretnék menni, hogy ez lehet e a terhesség jele.



2022. nov. 23. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

😂

Hát ez jó.

Nem, ez nem a jele.

Elmaradó menstruáció + pozitív (két csíkos) terhességi teszt a terhesség jele. Semmi más.

2022. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen, természetesen az vagy.
2022. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem, ahogy a hányinger és az émelygés sem a terhesség jele (velük járhat, de nem ez a jele).


Ha félsz, vegyél egy terhességi tesztet, és ha elmarad a menzeszed, tesztelj.

2022. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nektek még korai szexelni, ha ilyen kérdést felteszel!

Millió dolog lehet ami akár terhesség jele lehet, egy jó kiadós gyomorrontástól sugárban hánysz szerinted terhes vagy? Nem, pedig nagyon sokan terhesen rosszul vannak, de akkor már rég tudják, hogy azok, mert nem menstruáltak, és pozitív teszt, vagy akár orvosi megerősítés is van a kezükben.

2022. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ember...vegyél egy terhességi tesztet ha már erre nincs eszed.
2022. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Igen
2022. nov. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Óvszerrel nagyon bénának kell lenni ahhoz, hogy terhes legyél. Remélem ez a kérdés nem komoly.
2022. nov. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3%

Csinálsz tesztet és kiderül 😯

Ha az óvszert ismered, gondolom a vizeletsugaras egyszer használatos terhességi gyors tesztet is.

2022. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

De van egy jó módszer a megoldására: igyál meg egy bögre jó langyos folyadékot, majd végezz 15 perc aktív mozgást. Ez után érezni fogod, hogy némi hanghatás kíséretében valami elhagyja a tested, a haskeményedés pedig megszűnik. A te értelmezésedben ez vetélés lesz.

2022. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!