Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van bármi még, ami hatással...

Van bármi még, ami hatással van a mell növekedésére, vagy ez csak a genetikán múlik, hogy mekkora lesz?

Figyelt kérdés
Nincs komoly oka, hogy miért írtam ki a kérdést, szimplán csak érdekel, mert még fejlődőkorban vagyok

2022. nov. 26. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván genetika. A testsúly változtat rajta némileg, ha kövér vagy az a melleden is megmutatkozik. Ha a családban kb mindenkinek nagy melle van, esélyed sincs hogy megúszd a hátfájásokat és normális melled legyen. Irigykedem is azokra akinek szép formás kis mellük van, nem olyan ocsmány mint nekem...
2022. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3%

Azért ha tizenkét évesen elkezd valaki fogamzásgátlót szedni, az hatással lesz rá. Volt gimiben egy osztálytársam valami ocsmány hatalmas melle volt.

A legtöbb fiú rajta röhögött, persze volt, akinek ez nagyon bejött. Az anyukája egy pici, sovány nő volt. Aztán mondta nekem, hogy 12 éves kora óta van pasija. Miután megszült, teljesen normális méretű lett a melle.

2022. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Genetika DNS és hizol e függő. Terhes leszel
2023. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!