Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, a menstruáló...

Mit gondoltok, a menstruáló nők hány %-a használ eldobható betétet? Illetve tampont, vagy betétet használnak többen?

Figyelt kérdés

Magyarországon persze.


Természetesen statisztika erről nincs tudom, éppen ezért véleményekre vagyok kíváncsi, ki mit gondol.

A 10-50 közötti lányoknak/nőknek (tehát akik menstruálnak) mennyi %-a lehet az aki manapság még egyszer használatos betétet használ?


Illetve a másik, szerintetek a tampon vagy a betét a népszerűbb, melyiket használják többen?


Semmi mögöttes nincs a kérdésben, csak gondolatok/vélemények érdekelnek, hogy szerintetek mennyi % és melyik a több.

Köszi!



2022. dec. 1. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Én azt gondolom, hogy a nők 97,23%-a eldobható betétet vagy tampont használ.

Köztük az arány 68,42% a tampon javára.

2022. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem a nők 93,33%-a használ
2022. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%

Kicsit több, mint a felére teszem, mert átfedés is van a kettő közt (mindkettőt használ)

Összességében kb. egyformán népszerű. (Nem egyenletes az eloszlás, mert országonként, vagy társadalmi osztályonként, korosztály, stb. biztos van eltérés)

2022. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!