Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm alapozót használ...

A barátnőm alapozót használ az arcára de állandóan, mihent felkel akkor már keni is kifele magát. És a börre ez hogy hat? Mrt vannak az arcán ilyen kis pöttyök de nem tom hogy pattanás-e vagy kiütés.

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Én azt vallom, hogy akármilyen jó is az alapozó, akkor is árt. Én nagyon ritkán használok. Nyáron, tavasszal egyáltalán nem. Hagyom, hogy szellőzzön a bőröm. télen nagy hidegbe használok. 28 éves vagyok, de még most is elhiszik, hogy 23-24 vagyok. a sok 18-20 éves meg úgy tud kinézni, mint egy 30 éves. szóval szerintem nem egészséges dolog. Ha nagyon csúnya bőre, akkor is csak akkor kellene használnia, ha olyan helyre megy.
2010. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kixeva válasza:
100%
ez bőrtipustól függ.Mindehol azt hallani,hogy ártalmas a bőrnek,mert nem engedi lélegezni,így eltömődnek a pórusok.De manapság a jó minőségű alapozók már nem ilyenek,így vékony rétegben felkenve még védik is a bőrt,főleg télen.A lényeg,hogy mindig mossa le és ne a legolcsóbabt használja.meg perzse fontos hogy hidratálja a bőrét.ennyi.
2010. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!