Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kibírhatatlan menstruáció...

Kibírhatatlan menstruáció gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Annyira fáj a hasam hogy már ezt is alig bírom leírni annyira kiveszi az erőm. Gyógyszer nincs itthon, de el sem bírok menni érte sajnos. Orvosnál voltam a hónapban más okból teljeskörűen megvizsgált és minden rendben van mitől lehet ez és mit csináljak így gyógyszer nélkül?
2022. dec. 6. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Menj el nögyógyászhoz EZZEL A PROBLÉMÁVAL! Hiába vizsgált elötte, ha erre nem keresett rá, mi okozhatja.
2022. dec. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindig ilyen erős volt?
2022. dec. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem így, hogy megvizsgált már nem szükséges másodszorra menni. Csinált rákszűrést, megnézte a méhszájam, hüvelyi uh. és sima hasi. Most két nap múlva meg hormon panel. Még fiatal vagyok ez volt az első vizsgálatom, azért is kérdezem itt, hogy mások mit javasolnak érdemes e tovább menni. Mindig is ilyen volt egyébként csak már az elején bevettem egy gyógyszer és úgy kibírtam ezt a pár napot. Ilyen még nem volt hogy ne legyen itthon gyógyszer és órákon át szenvedjek. Már az ájulás kerülgetett, azóta neném már hozott gyógyszert kezd jobb lenni.
2022. dec. 6. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Endometrió is lehet, ha kibírhatatlanul fáj és minden menzeszkor.
2022. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mivel tudják megállapítani?
2022. dec. 8. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Elsö menetben kivizsgálás kell, ahol megkeresik az ennyire fájdalmas menzesz okát. Ez lehet endometriozis meg még jópár egyéb dolog is, utána a diagnózisnak megfelelö kezelést kapod.
2022. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Nem tudom mennyire hat, de elvileg a menstruációs fájdalmak ellen tud segíteni ha banánt eszel.Én még nem próbáltam, de te próbáld ki, hátha segít!😃🍌
2022. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!