Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy mindig van...

Az normális hogy mindig van egy kis fehér cucc a bugyimon? Semleges illatú, nem viszketek, semmi bajom! Nektek is van? L/17 (menzesz előtt pár nappal nincs)

Figyelt kérdés

És az, hogy 1-2 napig szakaszosan párszor ilyen kis nyúlós bigyó jött ki a hüvelyemből? Nem tudom normálisan megfogalmazni. Olyan volt, mint azok a "műtaknyok" amiket ilyen idióta boltokban lehetett kapni. Értitek remélem... :)

Ápolt vagyok, napi 2X fürdök. Nem vagyok büdös egyáltalán, sehol! Mi lehet ez? Vagy a ciklus bizonyos részén ez normális? (most nincs meg a menzeszem). Jah, és mielőtt megjön pár nappal előtte egyáltalán nincs fehérfolyásom.


Tapasztalatok, ötletek, vélemények?


Előre is köszi a segítséget! :) L/17


2010. szept. 30. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
it's okay
2010. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, szerintem teljesen normális. (:
2010. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fehérfolyás természetes dolog, annak ilyennek kell lennie. Menstruáció előtt nekem is lecsökken a mennyiség.
2010. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, a hüvely tisztulási folyamata. Használj tisztasági betétet, így megvéded a fehérneműdet. De gondolom, ezt te is tudod.

Az a nyúlós, taknyos izé általában a peteérést, ovulációt jelenti. Akkor vagy a legesélyesebb a teherbe esésre. Ez is tök normális.

2010. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baj, hiszen leírtad, hogy nem viszket a puncid és nincs kellemetlen illata a folyásnak.
2010. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!