Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » T i szeretitek a mintát a...

T i szeretitek a mintát a betéteken vagy sem?

Figyelt kérdés

Tudom, speciális kérdés

Az alwayson a kék hullámos minta, a libressen a szívecske minta, stb. ezeket ti szeretitek, vagy jobban örülnétek ha csak sima fehér lenne a betét?

Hogyan viszonyultok ahhoz, hogy az eü.betéteken is van minta?

Gondolom marketing célból teszik rá, de valóban jobban is esik ilyet használi, vagy sem?


(Nem trollkodásból kérdezem, a vélemények érdekelnek, hogy ti szoktátok-e figyelni rajta, vagy nem foglalkoztok vele?)



2022. dec. 10. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén eddig nem is figyeltem rajta a mintakat
2022. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
A szívecske azért nekem is kiverte a szememet, hogy mégis minek egy betétre? :D Szebb mintha unalmas egyszínű fehér lenne, de amúgy őszintén minek? Pár másodpercig látod csak :D Ha fehér lenne, de ugyanolyan jól működne akkor is megvenném
2022. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem foglalkozok vele, milyen minta van rajta, de egyszer a Naturella betét zöld mintája rendesen megijesztett. Csak akkor vettem észre, amikor már használtam, és azt hittem valami bajom van.
2022. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem érdekel a minta hanem a hatékonyság a lényeg.A minta egy dolog mert úgy sem látom csak addig a pár másodpercig míg kicserélem:)
2022. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Egyenesen imádom. Te nem?
2022. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Fétises ezredik speciális kérdése.
2022. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem fontos szempont nekem, inkább az számít, hogy milyen minőség. Mostanában mintha silányabb lenne az Always is, pedig én csak kiegészítőnek használom. Így is sikerült múltkor majdnem átáznom az eddig is használt Always éjszakaival, pedig a vérzésem mindig nagyon erős szokott lenni. Szóval inkább lenne a régi minőség, a minta nem fontos.
2022. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Különösebben nem figyelem, de az én lelkivilágomnak kellemesebb így, mint hulló hófehér betét, amin úgy festene a vér, mintha valami mészárlás történt volna.
2022. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!