Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 eves vagyok. A mensim kb...

17 eves vagyok. A mensim kb 2 es fel eve jott meg. Van mikor pontos a mensim van mikor 2-4 napot kesik. A mostani mensim 1 napot kesett. Dec 5. Helyett 6.-án jött meg,eddig minden okes. 4 napig tartott a mensim—>> (?)

Figyelt kérdés

Pénteken az az dec. 9.-én reggel mar eppen hogy csak pici par csepp ver volt a betetemen. este fele ki is vettem mert mar elalllt.

Viszont masnap estére vagy is “ma” estére dec. 10.-re hazaertem most ilyen 21:00ora fele elmentem wcre es lattam h sotet barna folton voltak a bugyimban. Nem sok!! De azert megilyedtem. Ma ilyen 12:30fele mentem el vasarolni szuleimmel. Es egesz nap nem voltam wc-zni. Es nagyon kellett lehet attol volt mert tartogattam egesz nap?


Nem vagyok terhess! 100000%-k!

Baratommal mar 2x lefekudtuunk!

1 hete tortent meg kb mikor ágybabujtam vele. De nem volt semmi vedekeztunk minden rendben volt!

Fertozesem sincs fix.

Ilyen meg sosem volt velem es nagyon megijedteem😭😭

Soha nem volt sotet barna masnap a bugyim….😭

A ciklusom 32 napos ha ez mondd valamit…

Lehet fel is faztam amugy egy par hete.. mert mezitlab jarkalok egesz nap a hideg csempen. Tudom idiota vagyok! De nem szeretek zoknit hordani se papucsot. Es hideg kovon is ultem….de nem 100% h felfaztam. Csak egy tipp. Mert gorcsoltem is egy hetig… de az lehetett peteeres is. Nem tudoom.

Kerlek ertelmes vaalszokkal segitsetek meg! Nagyon szepen koszonom elore is❤️😭😭😘



2022. dec. 10. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Először is: olyan nincs, hogy szexeltél az elmúlt 1 hónapban, de "100000%", hogy nem vagy terhes. Nem így működik.
2022. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Mi a probléma, amitől így meg kell ijedni? A menstruáció egy folyamat, ezek szerint még volt ami ürüljön, mivel kevés, hamar oxidálódott, ezért barna. Semmi gond nincs. Ha felfáztál volna, akkor a pisiléssel lennének gondjaid, a peteérést nem is értem, hiszen most menstruálsz, azért görcsöltél.
2022. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Valaszadonak.

De teljesen van olyan, hogy “nem vagyok terhes”

Ugyan is ha nem elvezett belem akkor nincs olyan hogy terhes vagyok.

Nem,k.. nem vagyok terhes!

Azert csak tudom mar mitortent szex alatt.?!;)

2022. dec. 10. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj orvoshoz.
2022. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem "késik" a menzeszed.


Teljesen normális ciklusaid vannak.


Késésről akkor beszélhetnénk, ha pl random 38-40 napokra jönne meg a 28-32 helyett.

2022. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%

Egyébként meg nem négy napig tart menzid, hanem, ameddig barnázol.

6-án megjött, 10-11-én még bőven benne vagy a normális 7 napos menzeszben.

2022. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Még rendszertelen a mensid valószínuleg, azért van ez. Nyuugi 🥺
2022. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!