Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp mellett lehet...

Hüvelykúp mellett lehet óvszert használni?

Figyelt kérdés
Klion kúpot használok, a betegtájékoztatóban nincs leírás erről. A Durex termékleírásában sem találtam semmi ilyesmit.
2022. dec. 12. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk értelmes nő addig nem szexel, míg nincs kikezelve a nyavalyája.

Ha csak nem szeretnéd minél mélyebbre pumpáltatni a fertőzést, és pingpongozni vele (nem, a gumi sem véd mindentől).

2022. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, csak nem érdemes :D
2022. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
A kezelés alatt 5 napig nincs szex!
2022. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez a magyar. Zabál, vásárol, baszik.
2022. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2022. dec. 12. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyrészt, feltételezem gyulladásod van, ez esetben elég kellemetlen, fájdalmas lehet a szex. Másrészt, tényleg nem lehet kibírni 5 napot szex nélkül? Ne játszatok már az egészségeddel.
2022. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Strandról összeszedett fertőzésem van. Enyhék a tünetek, fájdalmaim nincsenek, de mindkettőnk kap kezelést, kapunk gyógyszert én pluszban kúpot is. 10 napig tart még, de már kb 15 napja nem voltunk együtt.

Először arra gondoltam, hogy gomba, mert hasonlóak voltak a tünetek, a nőgyógyászom csak januárra tudott volna időpontot adni, mondta, hogy Pevaryl kúpot próbáljak. Nem igazán használt, elmentem egy másik dokihoz, ő megvizsgált és megállapította a fertőzést, felírta a gyógyszereket.

2022. dec. 12. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Akkor addig nem lesztek együtt, míg nem vagytok egészségesek.


Ennyire ne már. Van kéz, elégítsen ki úgy, anélkül, hogy megujjazna. Te is ki tudod, de ne szórakozzatok már az egészségeddel.

2022. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!