Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely fertőzés utáni együttlét?

Hüvely fertőzés utáni együttlét?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most jövök ki egy hüvely fertőzésből (nem gombás fertőzés volt). Egész végig nem volt szex a barátommal, mert el szerettem volna kerülni a ping-pong effektust. Az lenne a kérdésem, hogy ezek után ti hogy “vágtok neki újra”?😅 Mi alapból nem védekezünk, de most nyilván csak óvszerrel engedném, nem szeretném megint elkapni. Ti hogyan álltok ehhez ilyenkor?😊


(Nőgyógyászhoz sajnos nem jutok el, csak sokára.😔)



2022. dec. 14. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Ne szexeljetek, az egészség érdekében ki lehet bírni még 1 kis időt. Ha ő nem fertőz intézd el neki kézzel, szájjal. Aztán, ha mindenki egészséges, mehet a menet.
2022. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%

Amig meg nem gyogyulok, sehogy. Nyilvan nem tudom mi bajod volt, de en ugy szoktam, hogyha van valami gyulladas/gomba, ilyesmi, akkor elhasznalom az erre kapott kupot/kremet, ameddig az orvos mondja, aztan meg hasznalok huvelyflora helyreallito kupot is, altalaban 1 hetig. Es akkor ezek utan szexelek, ez kb osszesen 2 het.

De elobb nem is szoktam magam 100%-osan gyogyultnak erezni.

2022. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!