Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tesóm hasba ütött egy...

A tesóm hasba ütött egy párnával, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Épp telefonoztam, aztán egy nagyobb diszpárnát dobott felém ami az alhasamon landolt. Fájt egy kicsit, most meg olyan mintha tele lennék széllel, folyamat buborékol vagy mi. 16L

2022. dec. 15. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem hinném hogy baj lenne egy párnától. A puffadás ételtől is lehet, mit ettél? Ha úgy érzed akkor inkább ne egyél semmit egy ideig, pihentesd. Vizet igyál, de ne szénsavasat. Próbálj meg nem görnyedni, állj, sétálgass az kihajtja a levegőt. Vagy fordulj az ágyban az oldaladra, kicsit felhúzott lábakkal.
2022. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Colat egy fél pohárral ittam este 8-kor.

Ez a keményebb díszparna volt.

Köszi h írtál

2022. dec. 15. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nemhinnem h egy parnatol barmi lenne 🙄 Az emberek nem pillangocskak 😀
2022. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom, csak váratlanul jött, háton feküdtem nem feszitettem be meg ez a nagy kb 3 kilos ikeas díszparna és fájt szal beparáztam 😅
2022. dec. 15. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Megsimizzem? 😆😬
2022. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Miért lenne bármi bajod tőle? :D
2022. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!