Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes lenne fogamzásgátlót...

Érdemes lenne fogamzásgátlót váltani?

Figyelt kérdés
Borzalmasan lecsökkent a libidóm, konkrétan eszembe se jut a szex, felizgulni se tudok. A másik pedig hogy folyamatosan magam alatt vagyok, rossz kedvem van, nem derít jobb kedvre semmi. Nem rég óta szedem, kb 5 hónapja és kb 2 hónapja vannak ezek a dolgok.

2022. dec. 16. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Lehet, de nekem ezen semmi nem segitett, csak az abbahagyas.

Haromszor valtottam, mire inkabb feladtam, 2 evig szedtem.

Abbahagytam es kb 1 honap utan tert vissza a libidom.

2022. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ma mivel helyettesíted, ha szabad kérdezni?
2022. dec. 16. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Gumi.

Hat ez van. Van tobb modszer is, de en egyiket se tartom eleg biztonsagosnak.

Hormonmentes spiralon gondolkoztam meg, amit feltesznek nem szult noknek is, csak pont a csaladban esett teherbe mellette az egyik rokonom, igy inkabb elvetettem :D

2022. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"folyamatosan magam alatt vagyok, rossz kedvem van, nem derít jobb kedvre semmi"

ezt valahogy oldd meg..

2022. dec. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha csak fogamzásgátló óta vagy ilyen, akkor érdemes abbahagyni
2022. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

Mindenképpen mond el ezt a nőgyógyászodnak, váltani kell. Egy csomó nő nem is tudja hogy az ok ilyenkor a fogamzásgátló mert már kis tini koruk óta szedik és azt hiszik ők ilyenek, vagy mentális betegségük van.


Két ismerősöm is elviselhetetlen migrénekkel küzdött, az egyik 10 éven keresztül mire rájött hogy a tabi miatt van.

2022. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is ugyanez a problémám volt. 5 évig szedtem a bogyót. Nullára csökkent a libidóm. 3 tablettát próbáltam, de egyik sem vált be. Mondta a nőgyógyász, hogy ezzel nem lehet mit csinálni. A hormonos gyűrűt ajánlotta még, de azt nem szeretném.


A párom megértő volt, abbahagytam inkább a fogamzásgátlót és óvszerrel védekezünk... :) Sokkal jobb minden. A fejfájásom is megszűnt.

2022. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!