Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha 39. napra jön...

Az normális ha 39. napra jön meg a menstruációm, de az is 3 napig tart írtó kevés vérrel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rettenetesen tanácstalan vagyok. 22 éves vagyok, azóta mióta menstruálok, azóta ilyen nem történt velem. Párommal 2 éve együtt vagyunk, mindig figyelünk a védezekésre, és ha ovulációm van akkor semmi képpen se hatoljon belém óvszer nélkül, és ne érjen hozzám előváladékos kézzel vagy máshogy. Viszont sajnos az első 30 mpben bennem van óvszer nélkül, de eddig semmi probléma nem volt belőle. Tudom, hogy az előváladéktól is lehet, de nagyobb darab vagyok, így nem tudom befolyásolja-e a mensimet a súlyom. 33. napra kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de 6 napot késett, utána meg csak akkor láttam vért magamból kijönni mikor megtöröltem. Élénk piros, rózsaszín vagy teljesen piros kisebb vér darabokkal jött most. Szeptemberben voltam nőgyógyásznál egy 13mm méhnyálkahártyám volt akkor. Babával egyáltalán nem próbálkozunk, 2 napja csináltam tesztet ami negatív lett. Valakinek volt már hasonló problémája?
2022. dec. 17. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

", és ha ovulációm van akkor semmi képpen se hatoljon belém óvszer nélkül"

Lh tesztelsz? Vagy hogy követed az ovud?

2022. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Applikációs naptárral figyelem általában mikor van kb ovulációm és előtte meg utána se pár nappal nem csinálunk semmi ilyesmiket. A Flo-t használom, elő vagyok fizetve rá. Így tudom mikor van vagy mikor nincs kb.
2022. dec. 17. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
14%

😅

Szóval hazardíroztok? Az jó.


Nem, egy apllikáció nem fogja tudni megmondani, mikor van ovulációd. Lásd például a jelenlegi ciklusodat...

2022. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!