Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyás-vizeletvisszatar...

Barnás folyás-vizeletvisszatartás. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Három napja nagyon sokáig vissza kellett tartanom a vizeletemet,már azt hittem bepisilek...És azt követő délután már volt egy kevés ilyen barna folyásom,és azóta is van egy kicsi.Nem tudom,hogy mitől lehet.Menstruációig még van vagy 2 hetem,baba nem lehet,mert nem voltam férfivel,gombára sem gyanakszom,mert szerintem az égő,viszkető érzéssel járna és büdi lenne,viszont cisztám már volt korábban is,attól félek nem-e annak a jele?!

Tényleg nem tudom eldönteni mire gondoljak,szerintetek menjek orvoshoz?Mert amúgy semmi ilyen panaszom nincs,hogy fájdalom,vagy puffadás.

Annyi,hogy mostanában eléggé megnőtt az étvágyam,de nem hiszem,hogy ennek köze lenne bármihez.

Szerintetek mi lehet?


2010. okt. 1. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
közti vérzés, a pisilésnek semmi köze hozzá...amúgy meg ha más tüneted is van, akkor tudod hol rendel a nőgyógyászod ;)
2010. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!