Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszer használatos dolgok...

Egyszer használatos dolgok mosható verzióra lecserélése?

Figyelt kérdés

Mostanában sajnos a bőröm elég érzékeny. Tesztelgetem a különböző termékek drágább, olcsóbb, bio stb verzióját, de sajnos mindtől kipirosodik és kisebesedik a bőröm. 2 hete voltam bőrgyógyászaton. Akkor ajánlotta az orvos, hogy próbáljam ki a mosható verzióját ezeknek. Ez alatt az idő alatt nem tapasztaltam problémát. Rongyokat használtam, viszont szeretnék valaki normálisabban kinéző verziót rájuk találni. Ki melyiket ajánlja ezekből: mosható betét, törlőkendő/wc papír, zsebkendő, arclemosó kendő és szalvéta.

Minőségibb, jobb anyagú darabot szeretnék mindből vásárolni.

Köszönöm előre is az ajánlásokat. Szép napot mindenkinek.



2022. dec. 19. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a menstruációs bugyi jött be nagyon!

Kényelmes, soha nem történt baleset.

2022. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Ha ilyenben gondolkodsz, ezek közül mindenképp a mosható betétet ajánlanám, az összes többi olyan, hogy vész esetén ha nincs más, akkor jó, de direktbe nem használnám. De a menstruációs bugyi is jó lehet. Vagy a kehely, ha ilyen is szóba jöhet.
2022. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen. Utánanézek.
2022. dec. 19. 16:30
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos ezeknél a termékeknél a boltiakat nem bírja a bőröm. Emiatt keresek valaki kultúráltabb verziót, mint a darabokra vágott rongy.
2022. dec. 19. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!