Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú folyás?

Kellemetlen szagú folyás?

Figyelt kérdés
Több éve szedek fogamzásgátlót, viszont mostanában nem élvezett belém a párom szóval biztos hogy nem amiatt van. Egy ideje kellemetlen szagú folyásom van, elég sok is, van hogy a nadrágomon is meglátszik... Sajnos most nem tudok elmenni orvoshoz mert dolgozom meg itt vannak az ünnepek is. Tud valaki valami vény nélküli kúpot, gyógyszert vagy bármit ami ideiglenesen helyre hozna? Persze januárban elmennék orvoshoz. Egyszer volt hogy az intim mosakodó okozott hasonló mellekhatást, azt abbahagytam és helyre is álltam de most félek hogy valami gombás fertőzésem van, vagy lehet hogy a gyógyszer miatt nem tudom..

2022. dec. 21. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Ismeretlen betegsegre nem lehet gyogyszert ajanlani.


Lehet bakterialis fertőzés de gomba is. Masféle kezelés kell rá.


Orvos se ir fel kitenyesztés nelkül bármit.

2022. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Mivel a fogamzásgàtlótól “gyorsabban” szedünk össze fertőzéseket gombás fertőzésed lehet,de a nemi petegségek. is szoktak rossz szagú fojással jelezni.Menj el a dokihoz vesz egy kenetmintát és meglátod
2022. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Betadin hüvelykúp mindenre is jó, utána használj hüvelyflóra helyreállítót.
2022. dec. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Orvoshoz elmehetsz, de nem értenek a fertőzések kezeléséhez, és esélyes, ha nem jól tippelnek, akkor vagy egy évre felborítják a kúpjaikkal a hüvely phd. Óvatosan.
jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!