Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több, mint 1 hónap vérzés, mi...

Több, mint 1 hónap vérzés, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó (tényleg!!), hanem egy barátnőmről, aki már több, mint 1 hónapja, kb. augusztus közepe óta szünet nélkül vérzik! Nagyon fél és sehogy sem tudom rábeszélni a nőgyógyászra. Pedig el is kísérném, de nem...Milyen betegség állhat a hátterében? Nagyon aggódom érte!!! Fájdalma (hasgörcs), stb. nincsen mellette..

22L (ő meg 34)


2010. okt. 1. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd ha összeesik az utcán, már nem kell orvoson gondolkodnia, valaki hívni fog helyette. Bocs.

Orvoshoz kell mennie, lehet hormonális zavar, mioma és még 1000 más dolog. Mielőbb orvos ,ez nem játék? Nem tudom, van-e gyereke, de ne ezen múljon, hogy lehet-e vagy sem.

2010. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp doki!!!Ez nem játék!!

Ezer baj közül bármi lehet,ciszta is lehet!

2010. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vérzékenység, K vitamin hiány.

Páromnak is volt.

2010. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki vérzékeny, nem menstruál egy hónapig. 34 évesen azért lehetne már annyi esze, hogy 2 hét után elmegy dokihoz. Egy jó kis vérszegénységet már begyűjtött magának, a meglévő baján kívül. Úgyhogy azonnal húzzon el a dokihoz (idézlek: "tényleg!!"), mert valami nagyon nem stimmel. Kár parázni meg találgatni, magától elmúlni nem fog, ennél csak rosszabb lesz. És igen, ha egyszer csak összeesik (ha mástól nem, a vérveszteségtől meg a vashiánytól), akkor majd a mentő viszi a megfelelő helyre. Szerintem jobb lenne, ha inkább menne, akkor legalább ő választ dokit.
2010. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!