Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek a nőgyógyásztól,...

Nagyon félek a nőgyógyásztól, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Nem bírom leküzdeni a félelmem egyszerűen. Hasi görcsök miatt egy éve el akartam menni nőgyógyászhoz, de nem tudott megvizsgálni mert bepánikoltam.

Amúgy az ágyban nincs semmi gond, csak annyi, hogy ujjal nem engedem még a barátomnak sem. Egyből elkezdek szorongani. De azzal nincs is semmi baj mert megérti és szimplán ujjal nem csinálja, de az orvosnál meg elkerülhetetlen, arról a kacsáról meg hallani sem akarok.

Lassan 20 éves létemre azért nem ártana néha szűrővizsgálatra járnom, de ez visszatart. Szerencsére a hasi görcseim elmúltak mindenféle kezelés nélkül, menzeszem is pontos mindig meg akkor is az volt szóval panaszom nincs, de tudom, hogy fontos az ellenőrzés időnként


2023. jan. 2. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én is féltem elmenni,de a muszajsag az nagy úr,hisz ha baj van akkor előbb vegyék észre mint később! Erre gondolj!
2023. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

No vagy, meg kene pedig szoknod, mert ha mar elsz nemi eletet (vagy fogsz), akkor bizony evente rakszuresre kell menned.


Allamiba mondjuk en se merem betenni a labam, de maganhoz jarok, egy nagyon kedves orvoshoz, igy annyira nem felelmetes. Nyilvan kellemetlen, ki szeret nogyogyaszhoz jarni? Senki. De muszaj.

2023. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Női nőgyógyásztól is félsz? Esetleg próbáld meg!
2023. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Én 25 éves szűzként is el mertem menni, mert egy évig nem mentsrualtam… ha az egészségről van szó, túl tud lépni magán az ember

Mondjuk en csak nohoz vagyok hajlandó menni

2023. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Majd amikor komoly bajod lesz, elmész :(


Egyébként nőj fel, senki nem szeret orvoshoz menni, de ha szexuális életet élsz, akkor kell.


Mellesleg technikailag! egy kacsával történő feltáró vizsgálat semmivel sem másabb, amikor a párod rakja beléd a frkát, csak az eszköz változik.

2023. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nincs bajod, ne menj. Nyerhetsz még jó pár évet.
2023. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!