Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés mennyiségű menstruáció...

Kevés mennyiségű menstruáció mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kevesebb mennyiségű a vérzésem, voltam dokinál (más probléma miatt), volt hüvelyi uh is, mindent rendben talált. Rendszeres is, ugyanúgy fáj a hasam az elején, kb ugyanannyi napig el is tart viszont kevesebb a vér. Tudtok tanácsot adni?
2023. jan. 3. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Fogamzásgátlót szedsz?
2023. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem
2023. jan. 3. 14:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Doki az uh alapján azt mondta, a nyálkahártya is normális, 9mm
2023. jan. 3. 14:11
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Hány éves vagy?
2023. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
23
2023. jan. 3. 14:49
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem robotok vagyunk, nem minden mensink ugyanolyan. Ha a doki mindent rendben talált, akkor kár ezen rugózni. A korral nekem is változnak ezek a dolgok, pl. a mensi előtti tüneteim is. Már szokott lenni émelygés hányinger is előtte, pedig 25 éves koromig ilyen nem volt. Ahogy pattanások sem, de most azok is vannak mensi előtti napokban. Viszont most már sokkal rövidebb a vérzés, átlag 4-5 nap, pedig tinikoromban még 9 nap volt. Változunk, változik a hormonháztartásunk is.
2023. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Azért kérdeztem, hogy hány éves vagy, mert nekem is olyan 22-23 éves korom óta észrevehetően kevesebb lett szerencsére a menstruációm. Azelőtt volt, hogy kétszer is fel kellett kelnem betétet cserélnem éjszaka, vagy volt, hogy óránként kellett suliba mennem cserélni, mert egyszerűen olyan sok jött. De pár éve (most 27 éves vagyok) már a legnehezebb napokon is elég lefekvés előtt cserélnem és reggelig kibírja, és elég 3-4 óránként cserélnem. Serdülőkoromban pedig még erősen görcsöltem is, de az is hálistennek megszűnt. Szóval valószínűleg normális, ahogy a 6-os is írta.
2023. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Vashiányos vérszegénység.
2023. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
8: Az erős vérzéstől lehet. De fordítva nem igaz. Ha vashiányos vérszegénységed van, attól még ugyanolyan erős marad a vérzés.
2023. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit jelent pontosan az a kevés mennyiség? Régebben mennyi volt a vérzés mennyisége és most mennyi? Párod van? Szexuális életet élsz?
2023. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!