Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat mégis? Nincs ötletem

Mitől fájhat mégis? Nincs ötletem

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok.

3hónapja fáj a bal mellem töve, és nyilallik a mellem is, olykor lezsibbad az egész karom.

Szúr, nyom. Nagyon kellemetlen.

Menstruációtól független az egész, mindennap fáj.

2napja voltam mell ultrahangon, nem találtak semmit, még a nyirokcsomóim sincsenek sem megdagadva sem begyulladva, csomóm meg szerencsére nincsen sehol a mellemben.


2010. okt. 2. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem zsibbadt a karom, de utólag rájöttem, hogy az egyik melltartóm merevítője nyomta :-)

Én a helyedben elmennék a kardiológiára, hogy nézzék meg a szívemet. És ki kellene vizsgálni, hogy nem nyom-e valamilyen ideget valami. Azt nem tudom, hol csinálják. A háziorvostól úgyis kell beutaló, majd ő megmondja.

Jobbulást!

2010. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet bordaközi idegzsábád van. Nem viccelek. Menjél el neurológushoz.
2010. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azmeg mi???????????
2010. okt. 2. 17:35
 4/7 A kérdező kommentje:

szerintem ha bármi is nyomná az ideget, vagy hasonló, akkor azt az ultrahang kimutatta volna.

mert a csomókat is kimutatja

2010. okt. 2. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. A bordaközi idegzsábát nem mutatja ki semmi. Tudod mi? A bordák között becsípődött egy idegszál, ami begyulladt, és az fájhat. Kisugározhat a melled alatti részre, sőt még a hátadra is.
2010. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de ha rákos lennék vagy daganatom lenne, akkor azt az UH kimutatta vna nem???

ugy félek:(

2010. okt. 2. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimutatná,de ilyenre nem szabad gondolni! Nem emeltél nehezet mostanában? És tényleg,akár egy idegszál is becsípődhet,begyulladhat pillanatok alatt. Úgyhogy ne félj!
2010. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!