Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki hogy szokott méregteleníten...

Ki hogy szokott méregteleníteni? Lefogyni nemakarok, csak az a célom, h. kitisztuljon a szervezetem, és ezzel az arcborom is.

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én filteres zsurlófű teával szoktam, ami átmossa a veséket, tehát az egész szervezetemet. Ha ezt választod, ne ilyedjél meg mert a zsurlófű tea egy kicsit zöldes sárgára festi a vizeletet. Nekem ez a módszer mindig bevált.
2010. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szauna
2010. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Zsurlo es csalanteat szoktam ehgyomorra elfogyasztani, de ne ijedj meg az izetol!


Itt elottem irtak a vizelet szinet, de Engem az ize lepett meg, mivel a zsurlonak nem valami kellemes az ize, vagy illata, de a hatasa kituno!

2010. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na igen, de a tea elegendo a méregtelenítéshez? Mennyit iszol meg belole naponta? És amellett nemkell figyelned arra, hogy mibol mennyit eszel meg, és foleg hogy mit?
2010. okt. 2. 18:51
 5/15 A kérdező kommentje:
Nemtudok rájonni melyik az a zsurlófu...:-)))
2010. okt. 2. 18:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges, amit csinálni akarsz, kérdezz meg bármilyen orvost. Méregtelenítésre 2 dolog képes: a veséd meg a májad. A többi csak legenda. A bőröddel bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz fordulhatsz, illetve táplálkozással lehet javítani (ha pattanásos, zsíros), de nem pár napos méregtelenítéssel.
2010. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, és a zsurlófű az, amire rá van írva.
2010. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Májammal.
2010. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Kombucha tea.
2010. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mezeizsurlofu-tea, ami nagyszeru vesetisztito, a csalan tea pedig, mint vertisztio.


A zsurlot szoktam reggel es ehgyomorra es napkozben a csalanteat.


1 csesze a reggeli, napkozben 4 cseszenyit fogyasztok el, de lassan kortyolgotva iszom.

A dm-be szoktam vasarolni, de barhol megtudod ezeket venni, patikaban pl. vagy gyogynovenyszakuzletben, ahol

talan meg segiteni is tudnak.

Ajanlom Neked, a Maria Treben: Isten patikaja c. konyvet, ami direkkt a gyogynovenyek gyogyhatasarol es felhasznalasarol szol.

2010. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!