Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont használók, ti pisilésk...

Tampont használók, ti pisiléskor mit csináltok a tampon kihúzószálával, hogy ne pisiljétek össze?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok meg? Cseréltek minden pisilésnél? Vagy hova teszitek a kihúzó szálat, hogy véletlenül se legyen pisis?

2023. jan. 10. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nekem eleve nem lóg sosem, hanem mindig el van vezetve előre. Így nem lóg bele semmibe.
2023. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Ezt egy pozitív előjelű, egy számjegyű számmal mérhető iq-jú nő is tudja magától. Szóval legyél kreatívabb, Fétike, mert így mindig le fogsz bukni.
2023. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Cserélni minden pisilésnél? Nem gáz, hogy erre vered, de ekkora ostobaságokat ne kérdezzél már!
2023. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Én nem vagyok faszi, de mikor tamponoztam, ez nekem is probléma volt. :,D Itt tanácsolták, hogy húzzam a fenekem felé. Nem jött be. Mindig kicseréltem, mikor pisiltem.


Amúgy aki tényleg nő és használ/használt tampont, az néhányszor biztos, hogy járt így. És egy igazi nő tudja, hogy nem mindig egyenes sugárban jó a pisi, van mikor fröcsög az mindenfele. :)

2023. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Én hátrahúzom a fenekemhez. Persze, néha előfordult hogy lepisiltem, de azért az ritka.
2023. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is mindig hátra húztam, így nem pisiltem le.
2023. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!