Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez bőrgomba szerintetek vagy...

Ez bőrgomba szerintetek vagy micsoda?

Figyelt kérdés
Már december eleje óta vannak problémáim odalenn. Valamiféle irritáló érzést érzek, hol itt, hol ott. Decemberben felkerestem a háziorvosom, hogy milyen orvoshoz forduljak. Ő azt mondta sehova, ez felfázás, szedjek tőzegáfonyát,öltözzek melegen,stb. Szedem is de újból és újból előjön vmi zavaró érzet. Kértem tőle, hogy vizelettenyésztést csináljon, azt mondta majd ő tudja mit kell, meg hogy az drága. Szóval nem csinált. Aranyérre is gondoltam, mert most pl a végbélnyílásom körül piros, és vmi pattanásféle van ott, de lehet aranyér. Ja és a kisajkamon is lett egy pattanásféle. Előtte meg a fenékhajlatomnál volt, de az már elmúlt. Lehet az izzadás az oka mindennek? Ugyanis hiperhidrózisos vagyok= túlzott izzadás. De eddig odalent ez nem irritált ki soha a 31 évem alatt. Vagy bőrgomba lehet, azért érzem több helyen? Maszekre max egy orvosra lenne pénzem, szerintetek milyen orvos legyen az, nőgyógyász, bőrgyógyász vagy mi? Egyéb javaslat a probléma megszüntetésére?

2023. jan. 11. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nőgyógyászhoz menj. Kamillás ülőfürdő jó lehet .Nézd meg.
2023. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Próbáltad mrá a canesten krémet vagy kúpot?
2023. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Szia! Jobb lenne, ha látna egy Bôrgyógyász! Jeletkezz be mihamarabb, hogy orvosolva legyen a problèmád! Addig is Cicckafarkfû tea fôzetbôl ûlöfûrdôt javaslok, mert gyulladáscsökkentô ès fertötlenitôhatása van. Sebek gyógyitására is kiváló!
2023. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 soma9111 ***** válasza:
0%
Az olyan akkor mint a kamilla?
2023. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!