Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is érez úgy mensi előtt,...

Más is érez úgy mensi előtt, mintha influenzás lenne?

Figyelt kérdés

A novemberi és decemberi vérzésem előtt is borzasztó gyenge voltam, mindenem fájt, ízületek, izmok, fejem, hátam, csípőm, alig bírtam dolgozni. Azt hittem novemberben, hogy beteg vagyok, decemberben pedig hogy túl sokat edzettem. Lázam nincs, torkom nem fáj, orrom sem folyik.

Most is éppen fekszem, menni is alig bírok, rendesen a létezés is fáj. 28. Napon vagyok, olyan 31-33 nap körül kell megjonnie, kb az előző két hónapban is így voltak fájdalmaim, gyógyszert kellett szednem, mert egyszerűen nem bírtam menni sem.

Ez normális? 22 éves vagyok, november előtt soha nem volt ilyen tünetem.



2023. jan. 12. 14:50
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
A ciklus vizet a vasat energiát stb kivonja a testedből , mert nem kap eleget . Itt nem kaloria feherje szenhidrát a lényeg hanem szerves vitamin nyomelemek hiánya miatt szenvedsz. A betegseg gyengeseg minden esetben vagy karosanyag többlet vagy hasznosanyagok hianya . Nyers friss termések tömeny termeszetes kivonatok kellenek .
2023. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges inkàbb hogy lappangot benned azt érezted de a szervezeted elintézte es nem dőltél agynak
2023. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ma jött meg, 11 körül. Reggel 8-kor, keléskor borzalmasan voltam, mindenem fájt, aztán 11-kor megjött, 12-re már semmi bajom sem volt. Most voltam edzőteremben is, tehát baromi furcsa ez az egész nekem.
2023. jan. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!