Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom attól, hogy...

Lehet bajom attól, hogy minden nap intim mosakodót használok?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam nem ajánlott, de ha nem használom rossza a lenti közérzetem. Nagyon kényelmetlen


Úgy mint pl. Ha minden nap hajat mosok, egy nap alatt bezsírosodik



2023. jan. 16. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Szia! Bajod nem lesz belölle! Én meg a tisztasàgi betétet hasznàlom mindennap!
2023. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem semmi bajod nem lesz tőle, a tusfürdő se jobb amiben erős tisztitószerek vannak. Viszont a parfüm felesleges az intim mosakodókba, olyat vegyél amiben nincs. És nem kell vele sterilre mosnod magad barmit használsz.

1. A napi tisztasagbetéttel az lehet a gond hogy általában műanyag borítása van, még ha plusz felveszel hozzá egy műszálas bugyit akkor nem szellőzik, kedvez a gombák szaporodásának. Érdemes lecserelni pamutra a fehérneműt a betétet meg pamutra vagy olyan boritásúra.

2023. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felesleges megmosni.73/N
2023. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy egyáltalán nem lenne szabad használni, elég a sima mosás zuhanyzáskor, mert felborítja a hüvely pH értékét, ami okozhatja a candida túlszaporodását stb.
2023. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Bocsánat, összekevertem! Én a hüvelyzuhanyra gondoltam.

2023. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok lepontozó elárulhatná hogy mire nyomkodja ezt a sok pirosat.
2023. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!