Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi mozog a hasamban?

Mi mozog a hasamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kis ideje furcsa “mozgásokat” érzek a hasam alján. Nincs előjele, leginkább arra tudnám hasonlítani, mintha egy baba lenne ott bent bár még nem voltam terhes, és 99% hogy nem is lehetek az. Az elmúlt 4 hónapban mindvégig menstruáltam (persze előtte is), viszont szeptemberben volt egy bakim ami miatt eseményutánit kellett bevennem, de azóta már negatív tesztem is volt.

Azért kattogok ezen, mert soha nem tapasztaltam meg ilyet. Szerintetek mi lehet az oka? Vagy talán az esemény utáni ellenére/ mentsruáció és negatív teszt mellett is terhes vagyok és azt érzem? Semmiféle terhes tünetet nem tapasztalok, mensim is hosszú volt és olyan amilyennek kell lennie. Ma van az ovulációm “tetőfoka”, 1-2 napja feszül a mellem. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Negatív kommentelők kíméljenek!



2023. jan. 16. 23:06
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
78%
Az ebéd, muci, az ebéd!
2023. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
A csilisbab amit beküldtél csillagom. Nem vagy terhes, kicsit paranoiás viszont igen. Ha terhes vagy, akkor a 2. trimeszterben a teszten már akkora csíknak kellene lennie hogy szinte fel lehetne szippantani :D
2023. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
49%
Az alien
2023. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is alien. 👽
2023. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
42%
Zambo Jimmy
2023. jan. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Pocaklakó
2023. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
7%

Esemény utáni ha nem az nap vetted be már gyengül a hatása.

Baba lehet sajna lehetsz terhes elkell menni nőgyogyászhoz kivizsgáltatni magad.

2023. jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
#7 vagyok még anyi hogy van olyan hogy nő az utolsó honnapig megjön a baja.
2023. jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

7es, most van január egy lassan 5 hónapos gyerekkel már rendes pocakja van a nőnek, plusz ha elolvastad volna a kérdést, tudnád, hogy NEM terhes.


Kérdező: bemagyarázol olyat, ami nincs.

2023. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

9 es negatív tesztje volt nagyszerű eböll meg állaitható

7 es vagyok ismerős körébben két nő is merösnek is csak utolsó honapokba lehetett ésszre venni mivan de mint irtam első e is egy nő gyogyászati vizsgálat azt jónapott. De gondolom itt mindenki doktor jobban tudja. De még egyébként álterheség is lehet mikor szervezet azt produkálja mintha terhes lenne.

Ezért érdemes nő gyogyászhoz mert ha az van ahoz is kell szak segitség és nem gyakorikérdéses meg mondok kellenek

2023. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!