Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőként kaphatok, igényelhetek...

Nőként kaphatok, igényelhetek ösztrogénhormont? Lent írom hosszabban.

Figyelt kérdés

Nincsenek hormonproblémáim, viszont a csontozatom férfiasabb, magas is vagyok eléggé, persze tudom ezen a hormon nem segít, viszont most épp növesztem a combomon a szőrt és látom, hogy hosszú, fekete. Bajszom is ilyesmi. Egyéb más problémám nincs, a menstruációm teljesen rendben van.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy elmehetek-e endokrinológushoz, hogy írjon fel hormont, vagy nem fog? A mellem is megnőne tőle.

Köszönöm a válaszokat előre is. :)



2023. jan. 17. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Először vizsgáltasd meg a hormonszintjeidet nőgyógyásszal/endokrinológussal, és majd azután eldönti az orvos, h mire van szükséged.
2023. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


A hormonjaid tuti rendben vannak (voltál egy ciklus alatti kétszeres vérvételen)?. Mert amit leírsz lehet PCOS jele is.


Amúgy nem fogsz kapni ösztrogén hormont dokitól csakúgy, de ha bevállalod a saját felelősségedre, hogy ösztrogén dominanciát csinálhatsz a testedben, akkor vannak növényi készítmények, amikben van ösztrogén vagy segíthet az ösztrogén termelésben.

2023. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!