Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm fehéres, sárgás,...

A barátnőm fehéres, sárgás, erősen halszagú folyásról panaszkodik, csípő érzéssel a legutóbbi gumi nélküli együttlétünk után, amikor beleélveztem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Régebben évekkel ezelőtt is mondta, aztán nem mondta, de ha rákérdezek erre hogy akkor mi volt most már azt mondja hogy de akkor is volt csak nem mondta... Amit valószínűleg én is észrevettem volna ha tényleg lett volna. Mondta hogy másokkal is előfordult ilyenje.


A kapcsolatunk se-veled se nélküled, újra egymásra találóa volt, tehát közben mindkettőnk volt mással is.


Nekem semmilyen tünetem nincs az első panasz óta, körül is vagyok metélve, és a közben volt partnereim sem panaszkodtak, pedig az egyik rendszeresen szinte szárazra dolgozott engem 🤭


Közben nekem volt egy-két teljes nemi betegség és tenyésztéses tesztem, mindig negatív volt minden.


Nőgyógyászok összevissza beszélnek, régebbi váladék tenyésztésből semmi nem jött ki.


De nélkülem, elvileg hosszú szexmentes időszakban is volt folyása.



2023. jan. 17. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Adtal neki valamit.....
2023. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nemi beteg vagy, vagy gombás, etc, és szépen átadtad neki. Ügyes :)
2023. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Mindketten nemi betegek vagytok. Szépen ballagjatok orvoshoz, mert eddig nem voltál te sem, az is biztos.
2023. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
A kifejezetten halszagú folyás bakteriális vaginózisra jellemző és nem nemi betegség, hanem a hüvelyflóra felborulása. Menjen nőgyógyászhoz.
2023. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Véleményem szerint a legvalószínűbb a savas hüvelyflóra pH változása a sperma miatt történt és ezért csökkent a hüvely védekezése a "rossz" bacikkal szemben. Nem feltétlenül kell egyből nemibetegségre gondolni.

Ami használhat: előszöris egy hüvelyi pH mérő eszköz, majd ha azt jelzi nem megfelelő a canesten árul ilyen tejsavas fecskendezhető cuccot, az szépen rendbe hozza egy hét alatt. A fürdéssel vigyázni kell, nem szabad túlzásba vinni és csakis a megfelelő intim lemosót használja!

2023. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 igen, ez már el lett gondolva. De miért pont akkor? (Kivéve amikor nem pont akkor :) )


#5 de miért változik a ph?


Kúp is volt, canesten is volt, de újra jelentkezik.

2023. jan. 17. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Mert a sperma lúgosabb.
2023. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is arra tippelnék, hogy a sperma okozott nála valamit. Van aki arra allergiás. Mindenképp dokihoz kellene menni ezzel.
2023. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia! „Halszagù“ folyàs bizony mint a 4-es megirta ! Nôgyògyàsz felkeresése fontos lenne!
2023. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!