Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este kezdődött egy...

Tegnap este kezdődött egy mestruációs görcsöm a hasamba de voltam már beteg most termékeny napokban vagyok de oldalt felnyílal két felöl is,hányinger is kapcsolódott hozzá és barnás darabos vastag folyásom van. Ez valami vírus? Terhesség kizàrt!

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
2%
Kimerülés , a szervezet víz és nyomelemhiányos , felszivodó kivonatok zöldalga Q10 természetes friss nyers taplalekok teak segítenek.
2023. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%

Ezzel orvoshoz kéne fordulni.

(A menstruáció pedig nem betegség.)

2023. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5%

Kimerülés.. Az..

Kérdező, ha jól értem, akkor most vagy két ciklus közepén? Körülbelül a 14. nap körül? Mert ha igen, ez középidős fájdalom lehet (mittelschmerz) keress rá a fogalomra. Egy oldali petefészek szúrást lehet érezni 1-2 napig, megváltozik a folyás állaga, néha színe is (enyhén lehet barnás) és sajnos néha enyhe émelygéssel járhat, bár az én esetemben ez ritka, de nem vagyunk egyformák. (:


Nekem majdnem minden hónapban szúr olyankor odalent, nagyon ijesztő volt először, mikor nem tudtam mi ez, de a nőgyógyászom elmagyarázta. Látszott is az UH-n, hogy érett a kis tüsző és az feszíthet ilyenkor.

2023. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!