Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem használ a GYNOXIN hüvelyka...

Nem használ a GYNOXIN hüvelykapszula? V miért van ez?

Figyelt kérdés
3 naposat kaptam,mivel eddig már 3x használtam canestent(az használt),de gondolom azért adták ezt h ne legyen az h már érzéketlen leszek a canestenre a sok használattól,de ez viszont nagyon hamar feloldódik és eltűnik,nem úgy mint a c.,ami másnap is ott volt csak egyre kisebb lett,meg kifolyt,ez nem is folyik ki,legalábbis nem túrós,csak eltűnik bennem,és második napon is túl vagyok,de még mindig viszket,nem tudom a c.-nél h volt már,de elég gyanús h a mai esti adagtól,nem fogok rendbe jönni,nektek milyen volt?a végén jöttél rendbe tőle?v már közben is érezted h elmúlt,sokkal jobb,stb.?nem tudok most orvoshoz menni,ne is írjátok,majd csak két hét múlva
2010. okt. 3. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

valószinűleg akkor nem fog használni mert más lehet a hatóanyaga mint a canestennek. ez olyan mint pl nekem csak az ibuprofen fájdalom csillapitok használnak(pl algo flex) a metamizol nem (pl : algopirin)


szerintem nálad is itt lesz az eb elásva. mert a canestennek clotrimazol a gynoxinnak meg fenticonazol a hatóanyaga

ajánlom figyelmedbe: [link]

2010. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Ha ez ilyen visszatérő probléma nálad, akkor ajánlom neked a Frezyderm intim Aidet, nekem az használt. Már másnap bőven érezhető a hatás, és három nap alatt simán elmúlik minden bajom. (igaz, nem a legolcsóbb, de én kb egy háromnegyed éve vettem, és még mindig több, mint a fele megvan.) Gyors gyógyulást neked!
2010. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért nem használ, mert nem gombád van
2010. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na mar jól vagyok,úgy érzem végül csak siekrult legyőznie a festékkel a dolgot,mert vasárnap használtam el az utolsó kapszulat és utána meg kicsit érzékeny volt a terület ,de nem erősödött az érzés fel azóta,lehet csak bekepzeltem,és ma mar minden jo volt.Köszönöm a segitsegeteket!
2010. okt. 6. 15:00
 5/8 A kérdező kommentje:

-festékkel

+testemnek...

Bocsi csak automatikusan kijavította a teló :)

2010. okt. 6. 15:01
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is GYNOXIN lágy hüvelykapszulát ajánlott az orvos. Kérdésem lenne, hogy mikortól használhatom a LACTOFEEL hüvelygélt? Azt mondta az asszisztens, hogy miután elhasználtam a kapszulát. Tegnap este helyeztem fel, de ma reggel még érzem, hogy bennem van, persze felolvadva. Akkor most mikor alkalmazhatom a gélt?
2012. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem baj ha bennem van, addig hagyd, amíg marad. Annál több ideje van hatni...a gélt már használhatod sztem. Elvégre az úgyis kívülre van, nem hiszem h hatnának így egymásra.
2012. febr. 8. 21:38
 8/8 A kérdező kommentje:
*benned (bocsi az elírásért)
2012. febr. 8. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!