Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt 2 nappal...

Menstruáció előtt 2 nappal pecsételt vérzés mennyire normális?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Belefér. Ha nem zavar és nem szeretnél kifejezetten gyereket, akkor egyelőre úgysem fognak foglalkozni vele. Vagy ha zavar, fogamzásgátlót ajánlanak, de ennyi
2023. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
nem lehet, hogy az már maga a menzesz lesz?
2023. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Zavarni zavar,ha nem normális, egyedülálló vagyok, úgyhogy a baba téma most nem aktuális.

Hát nem tudom,lehet hogy a menstruáció lesz.

2023. jan. 21. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem, az 1. napot az élénk vérzéstől kell számítani. Persze, nyilván ezzel függ össze, de nem ideális a pecsételés.
2023. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy van egy enyhe progeszteron hiányod, de mondom, hogy a fogamzásgátlónál nem tudnak többet ajánlani. Meg ha ez csak egyszeri dolog, akkor igazán semmi bajod
2023. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán előfordult már,de nem rendszeres. Igazából azért ilyedtem meg,mert eddig mindehónapban volt ovunál tojásfehérje jellegű méhnyaknyálk,most 2.honapja nem tapasztaltam/ a méhnyak helyzet változott ugyanúgy mint ovulációnál szokott/plusz múlt hónapban is tű pontosan megjött.

Picit hipohonder vagyok.

2023. jan. 21. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Mióta menstruálsz kérdező? hány éve?
2023. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15 éve kb
2023. jan. 21. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!