Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapban,2-szer jött meg,ez...

1 hónapban,2-szer jött meg,ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban ez a 2.mensim,az első a hónap 2.napján jött meg,és 1 hetes volt,nem is aggódtam mert ez normális volt, 19.-én megjött újra,sokkal erősebben mint hónapban elején,és jobban is fáj,főleg a petefészkeim környéke..

Nagyon meg vagyok ijedve,ilyen meg sosem volt velem,pedig eléggé rendszertelen a ciklusom.

Plusz még emellé társul hányinger,és étvágytalanság is.

Meg annyi hogy én alapból szenvedek ezeken a napokon,mert annyira szokott görcsölni a hasam,hogy felállni se tudok..

Utoljára nőgyógyásznál 15 évesen voltam,felfázas miatt,meg egyszer kivizsgáláson,ott mindent rendben találtak.

Másnak is szokott ilyen lenni,vagy ezzel forduljak nőgyógyászhoz?

18l



2023. jan. 21. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Lehet endometriózis, pajzsmirigy gond. Nőgyógyászt keress fel.
2023. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
25%
Szia tavaly januárban ugyanez volt velem ugyanígy. Utána már normálisan jött meg, nem foglalkoztam vele. Néhány évente 1x előfordul velem az ilyen. Szerintem nyugi.
2023. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!