Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A septate szűzhártyáról...

A septate szűzhártyáról tapasztalat? Műtét szükséges? Ha elszakad a “híd” ami ketté osztja a hüvelyt mi történik? Bármilyen tapasztalat érdekel

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Erősebb vérzés történik, de a nőgyógyászoddal konzultálj, hogy szükséges-e beavatkozás vagy sem.
2023. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Én is ilyen helyzetben vagyok, műteni kell, bár nekem túl erős. Nőgyógyásszal nézesd meg, ő meg tudja mondani, hogy javasolt-e a műtét. Ha nagyon vastag, lehet jobban jársz vele. Elvileg csak egy pár perces rövidaltatásos beavatkozás.
2023. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia tehát jobb a műtét?

És ez a kis híd elszakadhat egyátalán?

2023. jan. 23. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy igen vagy nem, az ilyen másfajta szűzhartyák a normálnál erősebbek lehetnek. Szerintem óvatosan próbálkozhatsz, de inkább ne ess magadnak erővel vagy éles eszközzel, nehogy nagyobb gondot okozz.
2023. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor normális hogy sex közben nem is szakadt el?

Kicsit féltem hogy nem szakadt el azt hittem el kell szakadnia együttlét során.

bitos ami biztos elmegyek nőgyógyászhoz

2023. jan. 23. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
14%

Nekem sem szakadt át, van ilyen, erre van megfelelő műtét. A nőgyógyászok tisztában vannak ezzel a problémával.

De miért kell lepontozni a kommenteket?

2023. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!