Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor a nők termekenyebbek,ov...

Amikor a nők termekenyebbek,ovulalnak akkor nyalkas valami jon ki alulrol… Ez nalam tobb mint 5 napja tart. Ez problema?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes…ha ez fontos lenne

Csak 18 vagyok



2023. jan. 26. 06:25
 1/3 anonim válasza:
90%

Nem probléma.

Javaslom, hogy nézz kicsit utána a női ciklus működésének, hogy ne légy ennyire bizonytalan a testeddel kapcsolatban.

Az ovuláció a tüszőrepedést jelenti. A termékeny nyák simán termelődik 5 napon keresztül, mivel ez annak érdekében van, hogy a spermiumok életben maradjanak, amíg a peteérés megtörténik. Vagyis, ez a nyúlós anyag egy védelmező közeget ad a hímivarsejteknek, hogy 2-3 napig ovuláció előtt, illetve után még túléljenek odabent, ha esetleg nem pont aznap történt az aktus. Így teljesen normális az 5 napos "folyás", hiszen a szervezet arra igyekszik, hogy a petesejt megtermékenyüljön.

2023. jan. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csabi34 ***** válasza:
0%
Az ovuláció többnyire néhány napig tart, és ez idő alatt a nőknek változó mennyiségű, fehér vagy sárgás színű folyás jelenhet meg a hüvelyből. Az ovulációs folyás lehet enyhe vagy erősebb, és lehet, hogy a nőnek csak apró folyás jelentkezik, vagy egyáltalán nem. Az ovulációs folyás az életkorod miatt is normális, de ha problémát észlelsz, mint például fájdalmat, viszketést, vagy szokatlan színt és illatot észlelsz, javasolt, hogy fordulj orvoshoz.
2023. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a középidő 1 hétig tart, és annak is a 3.napja az amikor a legtermékenyebb vagy, legalábbis nekem effélét mutat a mentstruációs naptáram :D egyébként teljesen normális olyankor a folyás
2023. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!