Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vitafer liposzómás vaskészít...

ÉVA TÜNDE kérdése:

A vitafer liposzómás vaskészítmény kevesebb vasat tartalmaz mint amire naponta szükséges lenne/van. Ebből hogy tud raktározódni annyi hogy menstruációval ne ürüljön ki minden hónapban valamennyi?

Figyelt kérdés

Orvosi gyógyiktól nagyon fáj a hasam. A maltofer erős szorulást okozott.(2L víz, kefir minden este, rendesen eszek, teljes kiörlésű minden pékáru) Pedig az használt!

(Vas értékem 4,5. Hemoglobin 102)


Nem értem hogy egy étrend kiegészítő hogy tud tölteni ha kevesebb vasat tartalmaz mint amennyi elég naponta. Nem értem hogy használ ha a maltofer 100-as is minimálisan segített.


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2023. jan. 26. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából a franc se tudja, hogy ezekben a tablettákban mennyi a vas, és az mennyire tudja a szervezet azt felhasználni. Régimodi tudom, de alma átszurva néhány 100-as szöggel, 1 napig bennehagyni, a szög szépen elkezd rosdálni a gyümölcssavtól, de no para lehet az almát megenni. Megvan a vas, a folyadék a cukor és a rost beviteled is egyszerre. Tudom hogy nem higénikus pláne ebben a baciriogatós világban, de müködik.
2023. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiamnak volt súlyos vashiányság, vérszegénység. Neki is voltak a problémák amiket írsz, Maltofertől stb.

Végül egy szuper helyen a doktornő ezt írta fel, és ez panaszokat sem okozott, a felszívódás is jó volt, a vérkép pár hónapon belül szép lassan tökéletes lett.

[link]

Ferretab kapszula (ráadásul vény nélkül kapható és nem is drága)

2023. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon szimpatikus amit küldtél linken. Holnap megyek és veszek. Bele vagyok már fáradva hogy mindennap küzdök. Remélem a fiad már teljesen jól van. A legjobbkor írtál mert nem hiszem hogy ez a vitafer elég lesz. Írni fogok a változásról hogy ha siker akkor téged is jó érzéssel töltsön el. KÖSZÖNÖM!
2023. márc. 8. 03:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm, előre is, ha írsz majd.
2023. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!