Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Muszáj lenne mennem nőgyógyász...

Muszáj lenne mennem nőgyógyászhoz de nem merek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szedd össze magad, és merjél.
2023. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Szedd ossze magad es menj el. Mindenki utal nogyogyaszhoz jarni, elhiheted, de ha muszaj, akkor muszaj.

Na meg evente illik rakszuresre menni ugye, ha mar szexelsz.

2023. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Összeszeded magad és elmész, mást erre nem lehet mondani. Mi, akik megyünk, járunk nődokihoz, se élvezetből járunk oda, de kibírja mindenki. Lehet kellemetlennek, cikinek, stb. tartani, de szükséges rossz.
2023. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Menj el, nagyon meg fogsz könnyebbülni és az már mindent megér.


Nem olyan nagy ügy a nőgyógyász.

2023. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is voltam már egyszer és amit akkor át éltem az nagyon rossz és nagyon fájdalmas volt.
2023. jan. 28. 21:32
 6/11 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok és egy hónappal ezelőtt voltam ugyan azzal a panasszal ( amivel most is kéne menjek)az orvos meg nagyon durva volt. Össze vissza kacagott és lecseszett hogy egy kényes hisztis vagyok még hogy sok nő ilyenkor is ugyan úgy végzi a dolgát mint máskor én meg minden hónapban csak hisztizzek hogy így meg úgy fáj és folyton munkát adok az ügyeletes orvosoknak mert hogy ki kell hozzám jönni, pedig van lábam. Ezek után pedig pedig nekiállt megvizsgálni , közben mindenféle megjegyzéseket téve, aztán meg egyböl durván felnyult, annyira fájt hogy alig bírtam vissza tartani hogy ne ordítsak. A végén annyit oda lökött hogy elég csúnya gyulladásom van de arra amiért én mentem nem mondott semmit.


Gondolom nem az én hibám hogy ha egész nap úgy fáj a hasam hogy fetrengek és folyton hányok meg legtöbbször már össze esek a fájdalomtól hogy ki kell hozzám jönni. Igen van lábam de így mozdulni se tudok nem hogy menni valahová.

2023. jan. 28. 21:56
 7/11 A kérdező kommentje:

2

Még szüz vagyok

2023. jan. 28. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha egy másik orvoshoz jelentkeznél be most? Vagy magánba?


Ha meg szűz vagy alapból óvatosnak kellene lennie az orvosnak vizsgálatkor.

2023. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Kifogtál egy érzéketlen bunkót; nem csoda, ha nem akarsz menni. Vegyél görcsoldót, hátha megúszod az orvost.
2023. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
HA (!) esetleg van rá lehetőséged, menj el magánba. Én is rettegtem, hogy mennem kell, de utána olvastam a városban, ahol lakok, hogy kit ajánlanak- szeretnek a legjobban, oda foglaltam időpontot. Kifejezetten jó élmény volt végül a vizsgálat és mai árak mellett még drágának se mondanám magánrendeléshez képest...
2023. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!