Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs semmi fertőzésem de...

Nincs semmi fertőzésem de folyamatosan ég a hüvelyem. Több felé hüvelyflóra visszaállítót használtam már,de egyik se használ. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 18:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
28%
Irány holnap a nőgyógyász.
2023. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
akkor bizony van valamilyen fertőzésed
2023. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 éve küzdök vele. Hol elmúlik hol visszatér. Kenet vételek negatívak lettek.
2023. jan. 29. 18:44
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

Oké, a kenetek lutrik nagy részt. A legtöbb esetben semmit nem mutatnak. Kétlem, hogy egyáltalán a labránsok tudják a dolgukat, ha én már véresre vakartam magam, náluk meg semmi nem tenyészik ki.


Látszatra mit mondd, mit lát az orvos? Mert hogy a hüvelyi fertőzést látni is lehet ám, a hüvelynyákból.

Ha nem is lát semmit, lehetséges, hogy csak hüvelyszárazsággal van dolgod, az irritál.

2023. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Látszatra azt mondta gomba. De nem tenyésztett ki semmi. Ennek ellenére kaptam gombára és baktériumra is kúpot egyik se használt. Illetve szájon át szedhető gyógyszert is de egyik se oldotta meg a problémát. Nagyon elvagyok keseredve. A szex is fájdalmas.
2023. jan. 29. 18:59
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Nekem 10 éve vissza jön 2 havonta. Nem akarlak elkeseríteni, de a ha egyszer hajlamod van rá, nagyon nehéz 6 tiszta hónapot is produkálni. Nekem kb az volt a leghosszabb, amikor nem volt bajom. Az orvosok is (kb 15) azt mondták, hogy erre nincs gyógymód, gyakorlatilag nincs hüvelyflórám és a fertőzések oda vissza váltogatják egymást.
2023. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez nem valami biztató:(
2023. jan. 29. 19:59
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
De mit mondtak, miért nincs hüvelyflórád? Ilyen tényleg van? Sose volt, csak "eltűnt"? De ha volt, akkor nem lehet visszahozni?
2023. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudnak az orvosok sajnos sem semmit.. évek óta küzdök én is ezzel. Temérdek pénz, javulás szinte semmi.
2023. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ha az orvosok tehetetlenek, mert kevés a tudásuk, akkor meg kellene próbálni egy természetgyógyászt.
2023. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!