Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet mellfájdalmam?

Mitől lehet mellfájdalmam?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete csúnya köhögéssel küzdök, és ma reggeltől a jobb mellem köhögéskor iszonyúan fáj, a bal az nem. Nyomkodom akkor nem fáj, hogy ha nyugalmi helyzetben vagyok akkor kicsit érzem. Segítsetek ez mitől lehet?

Elaludtam volna? Vagy valami komolyabb? Már előre félek ha köhögök mert nagyon fáj. Olyan mintha begörcsölne.



2023. jan. 29. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Szia! A köhögéstől van valószinü! Mihamarabb menjél el egy Belgyógyászhoz aki orvosolni tudja a problémádat! Fölösleges találgatni, mi lehet, mert több oka is lehet pl. Mellhártyagyulladás stb…A legjobb ha egy orvos megvizsgál és pontos diagnózist tud felállitani !
2023. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, hát gondoltam holnap elmegyek a házi orvosomhoz de nem nagyon hajlok rá mert nagyon bunkó, oda se lehet menni egyébként csak telefonon lehet elérni már ha felveszi...

Lehet olyan hogy a mellben valami izomtól ilyen?

Bocsi a hülye kérdésért de pánikolok

2023. jan. 30. 17:01
 3/3 gungasam ***** válasza:
Biztosan a csúnya köhögéssel van összefüggésben. El kell menni a Dokihoz, ő ítél, tüdögyulladás vagy mellhártya vagy álmodban leestél az ágyról mert vadul forgolódsz és megütötted magad. Azután jön a gyógyszertár, a bünti. Rossz ízű löttyöt kell innod esetleg keserű tablettákat bevenned. nem hiszem , hogy halálos kór emésztene de ezt én innen hogyan állapíthatnám meg? Mégiscsak a Doki fogja megmondani..remélhetőleg.
2023. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!