Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász augmentin duót...

A nőgyógyász augmentin duót írt fel?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, de nem értem, mi köze van nőgyógyászati problémákhoz? Csak amilyen gyorsan hívtak, olyan gyorsan letettek
2023. jan. 31. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Ha koraterhes vérzésére írta, bolond; ha bakteriális fertőzésre, teljesen jó. Ugye nem tudhatjuk...
2023. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Igen első körben jó lenne tudni, hogy milyen panasszal hívtad fel, amire ezt az antibiotikumot írta fel. Nagyon sok mindenre jó, tüdőgyógyászok, fogorvosok, háziorvosok stb is felszokták írni.

De, ahhoz valóban tudni kell, hogy mi a panasz.

Mindenesetre, ha elkezded szedni, mindenképpen használj mellé probiotikumot.

2023. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Hova hívtak? Miért ne lehetne felírni ilyen problémákra?
2023. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, a lényeget valóban kifelejtettem, hüvelyi fertőzés kapcsán kaptam, úgy tudom, kell mellé vagy javasolják mellé a probiotikum szedését, bár a gyógyszertáros azt mondta, egy doboznál, ha nem állandóan szedem, akkor nem feltétlen kell a probiotikum, de azért vettem Enterolt, a hátulján meg az van, hogy nem szabad egyidejűleg szedni gombás megbetegedésre adott gyógyszerrel, de még pár napig van Macmiror kúpom is. Összezavarodtam
2023. febr. 1. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!