Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert lehet az,hogy van,hogy...

Miert lehet az,hogy van,hogy kétszer jön meg egy hónapban,utánna pedig kimarad két hónapot?

Figyelt kérdés

Tudom,orvoshoz kellene menni,és már tervben van egy ideje,de sajnos költözés,hivatalos dolgok és csak utánna tudok elmenni. Viszont,bevallom kicsit félek,hiszen egy régebbi nőgyógyászom javaslatára rakszuresre kéne mindenképpen elmenni,tekintve,hogy édesanyámnak volt egy P4-es citológiája, és benne van a pakliban,hogy örököltem.(Mivel sajnos ez örökletes is lehet)

Van hogy három hónapig egészen normális,aztán hirtelen kihagy ketto-harom hónapot is. Van olyan,hogy megjön egy hónapban kétszer van,hogy csak pár napot van meg, de van,hogy két hét és még plusz pár nap,egyre gyakrabban iszonyatos fájdalmat érzek a petefeszkemnel. Már sokszor a derekamra is atsugarzik,de van hogy a mellem is fáj. Tesztet nagyon sokat csináltam ez miatt és mind negatív volt. Mivel már lassan 8 éve volt az első menstruációm,így azt gondolom már bekellett volna állnia.

Nyilván nem teljes orvosi ellátást kerek,hanem csak pár tippet. Vagy esetleg tapasztalt e már más is ilyet,és neki mi volt a gond. Voltam vérvételen is,nem mutatott ki semmit,a pajzsmirigyem rendben van.

Viszont észre vettem többek között azt is,hogy egyszer hizok,egyszer pedig hirtelen fogyok. Egy pár hónapja viszont felszedtem közel 6kilot a semmiből és képtelen vagyok leadni azt.

Van,hogy nem csinálok semmit egész nap,és rám jon az alhasi fájdalom,a derkfajdalom is,és kitart egy pár napig.

Mindenképpen szeretnék menni orvoshoz,már beszéltem is egy nőgyógyásszal,viszont amíg a lakcímet nem tudom elrendezni,addig nem tudok menni,anyagilag pedig nem állok úgy,hogy magán orvoshoz menyjek. Valami tanács? Vagy tapasztalat?



2023. jan. 31. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Rendellenes. Ezt te is tudod. Ennél értelmesebb választ ne várj! Tessék félretenni a csip-csup hülyeségeidet és kivizsgáltatni magad!!!!!!
2023. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyász + endokrinológus
2023. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden embernél más az oka. Nálam pl. IR volt, úgyhogy érdemes kivizsgáltatni. Ja és ne engedd magad lerázni azzal, hogy felír a nődoki olyan gyógyszert, mellyel megjön, aztán majd beáll duma...mert ezzel szeretik lerendezni a dokik...
2023. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!