Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magától elmúlt fertőzés?

Magától elmúlt fertőzés?

Figyelt kérdés
Életemben először volt intim fertőzésem(nem tudom pontosan milyen, a tipikus viszketés, enyhe fájdalom és fura állagú folyás volt tapasztalható). El akartam menni ahhoz a nőgyógyászhoz, akihez a nővérem jár, mivel ő jókat mondott róla és az első alkalommal jó lett volna olyanhoz menni, akiről tudom, hogy megbízható. Viszont mivel borzasztó ritkán rendel, mire oda értem volna, hogy felhívom elmúltak a tünetek. Érdemes elmenni, vagy nincs probléma ha annyiban hagyom?

2023. jan. 31. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Szia! A bakteriàlis hûvelyfertôzés néhàny esetben magàtòl elmùlik, kûlönösen akkor, ha hàzi gyògymòdokkal segitjûk a tûnetek csökkenését! Ilyen lehetnek a nem vényköteles, a hûvelyflòra egyensùlyàt visszaàllitò termékek, pl: Lactobacillust tartalmazò hûvelyi készitmények javasoltak, - probiotikumok. Ha mindezek ellenére nem mùlik el a panasz, akkor orvoshoz kell fordulnod.
2023. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Felesleges ha nincs panaszod. De a citológiára amúgyis el kell menni, ha nem voltál 1 éve akkor el mehetsz és egyúttal megkérdezheted hogy minden rendben van-e.
2023. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
1. ezek megelőzésre valók.
2023. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Mindig van valami fertőzés a szervezetedben és a hüvelyedben is. Általában olyan minimális, hogy nem okoz tünetet.


Nekem ismerősi körben az a tapasztalatom, hogy aki nem nagyon élt eddig szexuális életet, nekik azért olyan nagyon nem lesz pl. olyan panaszuk, ami nem múlik el magától. (maximum termálfürdőtől vagy szaunától).

2023. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!